Banesë ekskluzive me qira në Kalabri te Prishtina Stars

Në Ofertë / Zbritje
ID55910
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Kalabri, ne kompleksi Prishtina Stars (kompleksi kompanise Prishtina Stars perbehet nga nje hapesire me 3 objekte, mbrenda kesaje hapesire eshte pishina, kendi i lojrave per femije, auto-parking dhe kopshti i femijeve), banesa eshte ne Objektin e 1-re,ne katin e 5-te me siperfaqe 85 m2 si dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– Mini Ballkonin.

Banesa eshte e rregulluar ne menyre super ekskluzive dhe e kompletuar me cdo gje qe i nevojitet nje familje.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154232
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154457
Kontrata
Me Qera