Banesë Exluzive qe Qira ne Kalabri (Emshir) te Hotel Narteli

Në Ofertë / Zbritje
ID40904
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme96 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesë me qira ne  Kalabri (Emshir) ne objekt të  ”Hotel Nartel” ne katin e 4-te, objekt cilësor i paisuri me kamera sigurie, qasje ne objekt vetem me kartela.

Banesa është e mobiluar ne tersi me mobile të reja dhe exluzive,

Banesa ka sipërfaqe prej 96 m2  dhe ka kete renditje;

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasa.

Objekti ka edhe garazhd nëntoksore e cila duhet të paguhet jasht çmimit te banesës( 50 euro) !

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
175361
Kontrata
Shitje
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
171180
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
136
ID
375329
Kontrata
Shitje