Banese me Qera M’brapa Teatrit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID62482
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesa me qera e cila  është e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi në katin e 3 me një siperfaqe prej 40 m2.

Banesa ka kete renditje;

-Sallon;

-Kuzhin;

-Banjo;

-Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 165,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161478
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 30,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
46
ID
168731
Kontrata
Shitje