Banesë me qera ne Bregun e Diellit te “Banesat e Standardit”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID67884
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet  banesen me qera ne Breg te diellit te banesat e Standardit ( MIRI ). Banesa ka 100 m2,banesa eshte ne katin e 5-te është e pa mobiluar ( vetem kuzhina është) dhe ka këtë renditje ;

-Sallonë me kuzhinë

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 58,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
164661
Kontrata
Shitje
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
76
ID
153555
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera