Lëshohet për QIRA Banesa në Dardani tek “Bast Trade”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID67980
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera në Dardani tek “Bast Trade”afër Stacionit te Autobusave,është ne katin e 2-të me lift i cili është funksional gjatë gjithe kohës .Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi).

Ka këtë renditje:

 • -Dhomë dite,
 • -kuzhin,
 • -2 dhoma gjumi,
 • -banjo,

Banesa leshohet me  qira e pamobiluar 250 euro,ndersa e mobiluar 300 euro.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 601 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
ID
268281
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
166976