Lëshohet për QIRA Banesa tek “Sach Caffe” në Dardani

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID67935
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa tek “Sach Caffe” në Dardani   e cila ndodhet në katin e 2-të.

Banesa ka sipërfaqe prej  50m² dhe ka këtë rënditje :

 • 1 Qëndrim ditor,
 • Kuzhina ,
 • Një Dhomë gjumi,
 • 1 Banjo,
 • Koridori .

Banesa ka këto karakteristika : është e gatshme për banim , lëshohet me qira e mobiluar në tërsi , me pamje te hapur dhe me shumë ndriqim, posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme. cilësi e lartë, organizimi tejët i mire, nxemje qëndrore me Termokos , orjentimi të hapur dhe afërsia me të gjitha lagjet e Prishtinës  e bënë edhe më të veqantë!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 300+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
ID
164672
Kontrata
Shitje
TOP
€ 67,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
268129
Kontrata
Shitje