Lëshohet për QIRA Banesa në Pejton tek ” Sach Caffe “

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID67678
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira ne Pejton te Sach Caffe , e cila gjendet në katin e 1-rë e mobiluar në tërsi me kushte shumë komode për banim,dhe ka këtë renditje;

 • -Sallonë,
 • -Kuzhinë,
 • -Dhomë gjumi,
 • -Ballkon,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmë

Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 19:00

Tel:049 622 882 Viber

E-mail: info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 873
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
110
ID
271000
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
166841
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150832
Kontrata
Shitje