Lëshohet për QIRA Banesë në Rrugën B afër Restaurant “Loriano”

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID68295
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Jepet Banesa me qera,banesa gjendet në rrugen B, Rr. Ahmet Gashi, afer restaurant Loriano Banesa eshte ne katin e 4, me lift ka 90 m2 është e mobiluar në tersi me kushte shumë te mira banimi.Banesa ka këtë renditje:

 • -sallon me kuzhin,
 • -2dhoma gjumi,
 • -banjo,
 • -teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-300Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154351
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
178857
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje