Banesë me qera për Zyre tek Qafa

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID67788
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme40 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesa është në katin e 2-të e destinuar per zyre, ka hapesire 40 m2,plotesisht e renovuar, e gatshme per afarizem. Gjendet mbi tunel tek klubi i boksereve – perballe Raiffesien Bank dhe ka këtë renditje;

-2 Dhoma,

-Banjo,

– korridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.comFacebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
153327
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
268360
Kontrata
Shitje