Lëshohet për QIRA Banesa tek 4 Llullat përball shtepisë “Bajram Kelmendi”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID67773
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme73 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet me qera banesa të 4 Llullat perball shtepis “Bajram Kelmendi”është ne katin e 3-te pa lift është e mobiluar në tersi me kushte të mira.

Banesa ka ketë renditje:

 • -dhome dite me kuzhin,
 • -2dhoma gjumi,
 • -banjo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175191
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
171626
Kontrata
Me Qera