Banesë me qera te hotel Sirius ne Qender në Rr.Tringa Smajli

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID87856
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesë me qera te hotel Sirius ne Qender,banesa është ne katin e 3-të (me lift),është e mobiluar në tersi më kushte shumë te mira banimi,e pajisur më te gjitha elementet e nevojshme per banim.

Banesa ka kete renditje:

– dhome dite,

-kuzhinë,

– dhoma gjumi,

-banjo,

-teras,

Lirohet me daten 15 mars

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622-300 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
136
ID
375329
Kontrata
Shitje
TOP
€ 47,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
187970
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
487579
Kontrata
Me Qera