Lëshohet me QIRA Banesa në Rrugën B afër “Viva Fresh”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID68323
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme92 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera në Rr.B afer “Viva Fresh” është ne katin e 1 me një sipërfaqe prej 92m2,objekti është ndertim i ri dhe ka mirëmbajtje te vazhdushme.

Banesa është e mobiluar në menyre moderne, me kushte shume te mira banimi si dhe ka ketë renditje:

 • -dhome dite me kuzhin,
 • -2dhoma gjumi,
 • -banjo,
 • -terase.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 300 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
169756
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
163382
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera