Banesë më qira të Xhamia e 4 llullav

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID65646
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa më qera te 4 llullat te Maxi market,banesa është e mobiluare në tersi me kushtë shumë te mira banimi gjindet ne katin e 6-te pa lift 3 minuta large sheshit.

Banesa ka këtë renditje;

-Sallon me kuzhin,

-1 Dhome gjumi,

-Banjo,

-Teras,

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel; +383 049/ 622-300 + Viber

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
268156
Kontrata
Shitje