Banese me qira afer Siriusit te Albi Market

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID63594
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira e cila gjindet ne rrugen “Shaban Polluzha”  afer hotel Siriusit dhe Albi Market, banesa gjindet ne katin e 6 ka 100m² eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 

 • Sallon me kuzhine
 • 3Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • Ballkon

Ne çmim perfshihen ket shpenzime: mbeturinat, mirembajtja e nderteses dhe pagesa per ashensor, ndersa qiragjiut nga shpenzimet i mbesin te paguaj rrymen dhe ujin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 300

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152574
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
128
ID
262738