Banesë me Qira në Aktash

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 100 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 99604

Detajet:

Banesë me Qira në Aktash me sip.100m2 ne Rr.Hajrullah Avudallahu përball salles 1 Tetori, kati 1. Banesa është e mobiluar komplet, ka pamje dhe kushte të mira banimi.

Lirohete me Date 05.09.2021
Ka këtë rënditje:
– Sallon
– Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon (30m2)

Banesa është e lirë nga data 10 shtator!

Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 622 882
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
2101938
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *