Banesë me Qira në Aktash

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 150 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 102501
Banesa gjendët afër sallës 1 tetori dhe furrës Qerimi 1 në katin e 2-të. Banesa ka sip.150m2 është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ka edhe sistemin e ngrohjes.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 3 Dhoma gjumi
– Banjo
– 2 Ballkona
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 800
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 380,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
192
ID
299330
Kontrata
Shitje
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
299248
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *