Banesë me Qira ne Aktash te banesat e “Tregtis”

€ 330
Në Ofertë / Zbritje
ID59360
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Aktash te banesat e “Tregtis” ne katin e 4-te me e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Leshohet edhe per Studenta

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157517
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158987
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159488
Kontrata
Me Qera