Lëshohet me QIRA Banesa në Aktash te Extreme Pizza

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID73369
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa e cila gjendët në Aktash tek Extreme Pizza , e cila gjendët në katin e 1-rë. Banesa në fjalë ka hapsirë të mjaftueshme banimi , lokacion të përshtatshëm si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo;
 • Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622-882  + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
169899
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169855
Kontrata
Shitje