Banesë me QIRA në Aktash te ish “Davidofi” afer salles 1 Tetori

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID82309
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA në Aktash te ish “Davidofi” më saktëisht afër salles 1 tetori,është ne katin e 3-të e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi.Banesa ka siperfaqe prej 80m2 eshte shume e frytezushme.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë,

-Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 622-300 + Viber/ Whats App

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
266789
Kontrata
Shitje
TOP
€ 810
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje