Banesë me Qira ne Arbëri afer Ambasades Amerikane

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID61000
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Arbëri te Ambasada Amerikane ne katin e 1-re, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete rendije:

– Dhome dite me kuzhine,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160989
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161248
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
144864
Kontrata
Shitje