Banesë me QIRA në Arbëri afër “Sach Pizza”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID68533
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesë me qira në Arbëri-Dragodan, afer Sach Pizza është në katin e 4-te me hapsirë 60 m2 e mobiluar në tersi, me kushte te mira banimi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhome e gjumit,
▪️banjo,
▪️shpajz dhe
▪️ballkon

.▪Çmimi: 250€,vetëm rrymë  paguhet.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+383 49 622 882  viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165030
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
166486
Kontrata
Shitje