Banesë me Qira në Arbëri (Dragodan)

€ 450
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 94 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 104947
Banesa gjendët në Arbëri (Dragodan) afër FiveStar në katin e 6-të me sip.94m2. Banesa është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 619 666
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
1107424
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
118.50
ID
1107676
Kontrata
Shitje
TOP
€ 113,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
1103853
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *