Banese me qira ne Arberi mbrapa ministrisë se shendetsisë

€ 240
Në Ofertë / Zbritje
ID62342
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Arberi mbrapa ministrisë se shendetsisë, banesa eshte ne katin e 3 ( ka lift), banesa ka 75m² eshte  emobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • 2Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera