Banesë me QIRA në Arberi përball Stacionit të Trenit

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID76792
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme76 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me QIRA në Arberi perball stacionit trenit,banesa është ne katin e 2-të  e mobiluar në mënyrë moderne me kushte shumë të mira banimi e pajisur me të gjitha elementet e nevojshmë,ka një sipërfaqe prej 76m².Objekti banesorë posedon  ashensor i cili funksiononë gjatë tërë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme.Banesa është në një vend shumë të përshtatshëm për banim ka kete renditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
271452
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176654
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
171851
Kontrata
Me Qera