Banese me qira ne Arberi perballe Ambasades se re Amerikane

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID63866
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira e cila gjindet ne Arberi perballe Ambasades se re amerikane ne katin e 3 me 90m², banesa eshte e mobiluar ne stil modern dhe ka kete renditje:

 

 • Sallon me kuzhine
 • 2Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • 2Ballkona

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622 300
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161915
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
164661
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
164393
Kontrata
Me Qera