Banesë me Qira ne Arbëri perballe Merdianit dhe Maxit

Në Ofertë / Zbritje
ID57862
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet74 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Arbëri perballe Merdianit dhe Maxit, ne katin e 1-re, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje;

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Teras.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/622 262
049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 775
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149907
TOP
€ 64,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
56
ID
158447
Kontrata
Shitje
TOP
€ 420
Ofertë / Ofertë
ID
157056
Kontrata
Me Qera