Banesë me Qira ne Arbëri te banesat e “Tregtis”

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID60517
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Arbëri te banesat e “Tregtis” ne katin e 6-te, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Cmimi i negociushem

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153027
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159369
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158628
Kontrata
Me Qera