Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri tek ish Pandora Tower

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID77083
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Arberi tek ish Pandora Tower e mobiluar në tersi me kushte shumë te mira banimi.Banesa është ne katin e 8-të ka siperfaqe prej 100m²,objekti ka ashensor i cili është ne funksion gjat tërë kohes me mirëmbajtje te vazhdushme ka edhe sigurimin privat.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë.

-ne kete qmimi perfshihen edhe fatura e ujit dhe e mbeturinav.

-nese behet kontrata per 1 vit qmimi negociohet deri 300 euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
178940
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 27,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
172619
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
171851
Kontrata
Me Qera