Banesë me Qira ne B.Diellit te Banesat e Bardha afer shkolles fillore “Iliria”

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID60116
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Breg te Diellit te Banesat e Bardha afer shkolles fillore “Iliria” , ne katin e 1-re banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mire banimi dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157357
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149422
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156329
Kontrata
Me Qera