Banesë me qira ne B.dillit te furra “Qerimi 2” kompleksi “Puhiza”

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID63511
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne B.dillit te furra “Qerimi 2” kompleksi “Puhiza” e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi ka ngrohej qendrore(termokos) dhe ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.

Banesa eshte e lire nga data 1 nentor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149422
Kontrata
Shitje
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150798
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160012
Kontrata
Me Qera