Banesë me qira ne Breg Diellit afer Rruges B

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60148
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet83 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Breg Diellit afer Rruges B , e mobilur ne teresi ka ngrohje qendrore(termokos) ne katin e 2-te , ka parking te mjaftushem dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Teras,
– Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157526
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159698
Kontrata
Me Qera