Banesë me qira ne Breg Dillit afer kolegjit “Iliria”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID58812
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Breg Dillit afer kolegjit “Iliria” ne katin e 1-re, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 – Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje
TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje