Lëshohet me QIRA Banesa në Breg të Dillit tek Banesat e Bardha

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID72739
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme67 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me me QIRA në Breg të diellit , tek banesat e bardha,është ne katin e 3-të. Banesa në fjalë është  e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me siperfaqe prej 67m²,si dhe ka këtë rënditje:

-Dhome dite;

-Kuzhinë;

-Dhomë gjumi;

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera