Banesë me Qira në Bregun e Diellit

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 99488

Detajet:

Banesë me Qira në Bregun e Diellit afër Raiffeisen Bank, kati 1. Banesa është e kompletuar dhe ka kushte të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
– Sallon
– Kuzhinë
– 2 Dhomë gjumi
– Banjo

Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 601 666
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
Kontrata
Shitje
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96.50
ID
193102
Kontrata
Shitje
TOP
€ 68,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
185227
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *