Banesë me Qira në Bregun e Diellit

€ 220
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 100 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 106912

Banesa gjendet në Bregun e Diellit, afër ”Raiffeisen Bank”, me sip. prej 100m2, në katin e 2-të. Banesa është pjesërsisht e mobiluar  me kushte shumë të mira banimi dhe posedon lokacion të qetë.

Ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 47,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
ID
188728
Kontrata
Shitje
TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
196655
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
1104821
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *