Banesë me Qira në Bregun e Diellit

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 75 m2
Type:
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 110176
Banesa gjendet në Bregun e Diellit, përballë banesave të bardha, pas Emonës me sip. prej 75 m². Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është e mobiluar në tërësi, dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit” Nr.72/9-1
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 65,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
66
ID
198020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
72
ID
1108684
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
1108236
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *