Banesë me qira ne Bregun e Diellit afer Postes Vogel

Në Ofertë / Zbritje
ID60486
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Bregun e Diellit ne katin perdhese te banesat me tulla te kuqe afer postes se vogel e renovuar dhe e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhin,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 34,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
158501
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158066
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje