Banesë me qira ne Bregun e Diellit, “Kompleksi FAMISI”

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID53633
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Bregun e Diellit, “Kompleksi FAMISI” i cili konsiderohet si vend i qete dhe i pershtatshem per banim, banesa eshte ne katin e 2-t e cila ka 80m2 e gatshme per banim si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
-2dhoma te gjumit
-2Banjo dhe
-ballkon.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154333
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155615