Banesë me qira ne Bregun e Diellit mbrapa furres qerimi 2

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID65102
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira(duplex) ne Bregun e Diellit mbrapa furres qerimi 2, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mire banimi dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dite me kuzhine,
 • Dhome gjumi,
 • Banjo,

 

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147283
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
132
ID
149389
Kontrata
Shitje