Banesë me qira në Bregun e Diellit te Ambullanta

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60075
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Bregun e Diellit te Ambullanta ne katin e 6-te, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157577
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147283
TOP
€ 38,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160053
Kontrata
Shitje