Banese me qira ne Bregun e Diellit te Xhambazt

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID57623
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit ne katin e pare me 90m², banesa me saktesisht gjindet te Xhambazt afer Raiffeisen Bank e cila eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 

 • Dhoma e dites
 • Kuzhina
 • 2 Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • Koridor

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko website tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 444 edhe ne Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
132454
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159918
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje