Banesë 4 dhomshe me QIRA në Bregun e Diellit,në Objektin Ontex Mont te SH.F. Ismail Qemali

€ 550
Në Ofertë / Zbritje
ID81990
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme125 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA në Bregun e Diellit,në Objektin Ontex Mont te SH.F. Ismail Qemajli,e cila është ne katin e 1-rë,me një siperfaqe prej 125m2.Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos, parking rrugor, mirmbajtje, sigurim 24h në kamera, sigurim fizik. Banesa ndodhet në një prej komplekseve më të organizuara në Prishtinë në një lokacion shumë të përshtatshëm banimi.Banesa është e mobiluar në menyre moderne e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme per banim është shume e pershtashme për familjar.

Ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin te veqant,

-3 dhoma gjumi,njera dhome është me banjo,

– 2 banjo,

-wc,

-2 shpajza,

-teras,

Cmimi është i negociushem

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
181271
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
174833
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153743
Kontrata
Shitje