Banesë me Qira në Dardani

€ 600
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 100 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 105494

Banesa gjendet në Dardani, afër Biblotekës ”Hivzi Sylejmani”, me sipërfaqe prej 100m². Banesa ndodhet në katin e 7-të, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte mjaftë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
– Sallon
– Kuzhinë
– 3 Dhoma gjumi
– 2 Banjo
– 2 Terasa

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
174094
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 37,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
195364
Kontrata
Shitje
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
198751
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *