Banesë me QIRA në Dardani

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 64 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Banesa gjendet në Dardani, afër Katedrales, me sipërfaqe prej 80 m². Banesa ndodhet në katin e 6-të, është e mobiluar në tërsi me kushte mjaftë të mira banimi dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka këtë rëndije:

  • Sallon me Kuzhinë;
  • 2 Dhoma gjumi;
  • Terasë;
  • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + Viber/Whatsapp

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185649
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
149
ID
183847
Kontrata
Shitje
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
ID
185768
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *