Banesë me qira në Dardani afer bustit “Bill Clinton”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID56795
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesë me qira Dardani afer bustit “Bill Clinton”  ne katin e 3-te ,e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Wc dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,756
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158746
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
160787
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje