Banesë me qira ne Dardani perballe Bill Clintonit

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID57852
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Dardani perballe Bill Klintonit ne katin e 9-te me lift i cili punon 24h,e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

– Salloni me kuzhine
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo, dhe
– Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 601 666 edhe ne viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156465
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
ID
238839
Kontrata
Me Qera