Banesë me qira në Dardani te banesat e Gjelberta

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID57942
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Dardani te banesat e Gjelberta ne katin e 5-te, e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi si dhe ka kete rendijte:

– Dhome dite,
– Kuzhina,
– Banjo dhe
– Terasë.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
156809
TOP
€ 64,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
56
ID
158447
Kontrata
Shitje
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153672
Kontrata
Me Qera