Banesë me qira ne Dardani te Bashkësia e 3-të Lokale

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID62359
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Dardani te Bashkesia e trete Lokale ne ne katin e 7-te , banesa eshte e mobiluar e teresi me kushte te mire banimi dhe ka kete renditje:

– Dhome dite,
– kuzhina ndaraz,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– terasa.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
158921
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152574
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161862
Kontrata
Me Qera