Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani tek Bashkësia e 3-të Lokale

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID71940
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me Qira në Dardani tek Bashkësia e 3-të lokalë, e cila gjendët ne katin e 3-të , është mobiluar në tëresi si dhe  ka ngrohje qendrore .

Ka këtë rënditje:

– Dhoma e ditës;
– Kuzhina ndaraz me trapizari,
– 1 Dhomë gjumi;
– Banjo;
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:049/ 612 222 + Viber
e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
269934
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173333
Kontrata
Me Qera