Banesë me qira në Dardani te Bast Trade afer Viva Freshit

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID52585
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bast Trade,afer Viva Freshit ne katin përdhesë, e mobiluar ne teresi me kushte  shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites ,
– Kuzhina ndaraz me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
136706
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
139391
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje